Renault Megane 2014

Në Shitje

No: 9397880285

€ 7,900.00

Prishtinë, Kosovo

250000 km

No: 9397880285

Renault Megane 2014

Në shitje
€ 7,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Data2/14/2024
BrandRenault
SerialMegane
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km250000
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Renault Megane 1.5 DCI

Automatik

VITI: 2014

PS: 110

Vetura me dogan (IM4) 

049 861 777 (Viber & WhatsApp )

Arbëri- Prishtine

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,900.00