Renault Megane 2019

Në Shitje

No: 8668435268

€ 15,800.00

Prishtinë, Kosovo

112000 km

No: 8668435268

Renault Megane 2019

Në shitje
€ 15,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

112000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1461.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/20/2024
BrandRenault
SerialMegane
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km112000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1461.0
NgjyraHiri

?????????????? ???????????? ??.?? ?????? ?????????????????? VITI: 2019 KM 112.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?Financim 100% ?Kohëzgjatja 10 Vite ?Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive ) ?Bashkëpunim me të gjitha bankat ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ?? Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,800.00