Seat Altea 2020

Në Shitje

No: 8738160497

€ 18,700.00

Prishtinë, Kosovo

175652 km

No: 8738160497

Seat Altea 2020

Në shitje
€ 18,700.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

175652

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data6/25/2024
BrandSeat
SerialAltea
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175652
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraKaltërt

 Regjistrimi i parë: 01/ 2020

Karburanti: Dizel

Transmetuesi: Automatik

Kilometrazha: 175652 KM

Kapaciteti: 1598 cc

Fuqia: 116 PS 85 KW

- Panorame - Ndezaje pa qeles - Sistem kamerash të përparme , të pasme dhe dy kamera anësore 360 - Park-Distance-Control - Kontrolli i distancës së parkimit - Navigacion -Ekran shumë funksional (touch screen) - Sistemi Start/Stop - Line Assist - Drita LED, - Klimatronic - Goma te reja Me Histori të Serviseve

I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove! 

Me garanci ne km dhe aksidente

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr. tel: 045 880 880

  044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,700.00