Seat Ateca 2019

Në Shitje

No: 1906692115

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 1906692115

Seat Ateca 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandSeat
SerialAteca
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraKaltërt
  • Ngasja

    Timon Elektrik, Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

???????? ?????????? ??.?? ?????? ?????? ?????????? !! ????.??????€ VITI: 2019 KM 160.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00