Seat Ateca 2019

Në Shitje

No: 2462413060

€ 18,900.00

Ferizaj, Kosovo

138000 km

No: 2462413060

Seat Ateca 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

138000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data6/5/2024
BrandSeat
SerialAteca
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km138000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Seat Ateca, 1.6, Diesel, Automatik, 2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00