Seat Ateca 2020

Në Shitje

No: 3171548756

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

148000 km

No: 3171548756

Seat Ateca 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

148000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/22/2024
BrandSeat
SerialAteca
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km148000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

SEAT ATCA

2.0 TDI FR

VITI: 2020

KM 148.000

150PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00