Seat Ateca 2020

Në Shitje

No: 4474527020

€ 00.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 4474527020

Seat Ateca 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

16000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/31/2023
BrandSeat
SerialAteca
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)16000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

* Seat Ateca 1.6 TDI STYLE * 1598ccm (1.6 Diesel), * Year of production 2020, * Manual 6 Speed, * European Navigation, * Cruise-control (Tempomat), * Auto Hold system, * Distronic (Distance Sensor), * Board-computer, * Two-zone climatronic, * Multifunctional steering wheel, * Parking sensors (front, back), * Back Camera, * Color glass from the manufacturer, * Led Front-Rear Light, * Xenon-bixenon lights, * Electronic folding and heated mirrors, * AUX,CD-MP3,SD-Card System, * Fallne Aluminum with new tires, * Airbag, * ABS , * ESP, * ASR, * The car is in perfect technical optical condition.. etc -Auto Salon -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosovo +383 (44) 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00