Seat Ateca 2021

Në Shitje

No: 8005574370

€ 25,500.00

Prishtinë, Kosovo

182000 km

No: 8005574370

Seat Ateca 2021

Në shitje
€ 25,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

182000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/4/2024
BrandSeat
SerialAteca
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km182000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

SEAT ATECA 4x4 | 2021 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 110kW/150KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,500.00