Seat Leon 2012

Në Shitje

No: 2568591270

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 2568591270

Seat Leon 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1200

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Seat Leon 1.2 TSI •COPA• Viti 2012 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00