Seat Leon 2012

Në Shitje

No: 7045124206

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

169000 km

No: 7045124206

Seat Leon 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

169000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km169000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

SEAT LEON FR 2.0 TDI 125kw - 170ps Viti 26.06.2012 I ardhur nga Zvicra ???????? I Doganuar Km 169.000 me liber te Garantuara ??% Swiss Auto Froni ???? Prishtinë - Çagllavicë ??+383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00