Seat Leon 2013

Në Shitje

No: 5773278046

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

191000 km

No: 5773278046

Seat Leon 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

191000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km191000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Timon Elektrik, Start/Stop, Rregullim i timonit, Cruise Control, Gjashtë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Felga Alumini, Derë Elektrike

 • Dukshmëria

  Larja e Fenerëve, Dritat (LED), Dritat (Halogen), Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-klimatronik,ulset sport-lekur,ulset me nxemje,navigacion,komanda vollan,tempomat,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para mas,fellne 17coll,xhama te erresuara nga prodhusi,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00