Seat Leon 2014

Në Shitje

No: 3324320815

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 3324320815

Seat Leon 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km180000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Cruise Control, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Gjashtë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Kapak Smart Deck, Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Larja e Fenerëve, Dritat (Xenon)

 • Multimedia

  USB/AUX, Navigacion, Radio - Cd Player, AUX, Bluetooth, Telefon, DVD Player, Audio Sistem

Seat Leon 1.6 TDI 2014 i doganuar ?? 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00