Seat Leon 2014

Në Shitje

No: 4429974397

€ 14,000.00

Rahovec, Kosovo

230000 km

No: 4429974397

Seat Leon 2014

Në shitje
€ 14,000.00

Vendndodhja

Rahovec, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data7/10/2024
BrandSeat
SerialLeon
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km230000
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKuqe

Nr tel 049466199 ose 049687674

Bejme NDERRIM

SEAT LEON FR AUTOMATIK DSG 2.0 TDI FULL OLSION XENON LED 190.000 KM

Sapo i ardhur Panoram Karika allgatara Me lleda matrix

Viti i prodhimit 03.09.2014Model 2015 Automatik Tip Tronik DSG Motori 2.0 Tdi LED INTERIOR Xenon Led Full Screen Navigacion Driver Alert Start Stop System Senzora parkingu Vende 5 Limozine 5 dyer Boardkompjuter Klimatronike

NAVI TOUCHSCREEN AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH ABS / ESP / AIRBAG 4x

Xhamat me rrym Pasqyret me rrym dhe me nxemje

Drita ne kthesa Drita te mjegulles Fellne 18zoll fabrikisht Me liber servis

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,000.00