Seat Leon 2016

Në Shitje

No: 5603014954

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

226753 km

No: 5603014954

Seat Leon 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

226753

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

110

Data5/27/2024
BrandSeat
SerialLeon
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km226753
Fuqia (ps)110
Motorri (cc)1600.0
NgjyraBardhë

SEAT LEON ST-LINE BMT - i sapo Doganuar ???? Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “???? Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 226753 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 1.6TDI - 110 PS / 81 KW Viti 09.03.2016 ~ Modeli 2017 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik DSG • Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Asistime gjatë vozitjes: “FRONT ASSIST” DISTANCA • Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës • Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Senzora parkingu para dhe pas funksinal • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional • Klimë multifunksionale & Digjitale • Sistem të lidhjes Telefon-Veturë • Ulëse me Ngrohje & me Buton Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB BANKA”,“RAIFFEISEN BANK”,“KEP BANK”,,“FINCA”,”BKT”,”PRIBANK” Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: ?? Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp ?? Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp ??Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00