Seat Leon 2017

Në Shitje

No: 9816013932

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9816013932

Seat Leon 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

Seat Leon 1.6 TDI Automatik DSG Facelift Viti 12/2017 Dogane Te Paguar 049994999 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00