Seat Leon 2019

Në Shitje

No: 5921645958

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

199000 km

No: 5921645958

Seat Leon 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandSeat
SerialLeon
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Seat Leon 2.0 Automatik

viti 2019

km 199000

i doganuar 

Nr. tel: 045 880 880

044225816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00