Skoda Fabia 2015

Në Shitje

No: 0000789455

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 0000789455

Skoda Fabia 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.4

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

90

Data6/25/2024
BrandSkoda
SerialFabia
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)90
Motorri (cc)1.4
NgjyraKuqe

Skoda Fabia 1.4 tdi Automatik

viti 2015

km 170000

i doganuar

kw 66 HP 90

Nr tel :045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00