Skoda Fabia 2015

Në Shitje

No: 9054781677

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

112978 km

No: 9054781677

Skoda Fabia 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

112978

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1200

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandSkoda
SerialFabia
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km112978
Motorri (cc)1200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

Skoda Fabia 1.2 TSI •STYLE• Viti 2015 KM-112,978 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00