Skoda Kamiq 2020

Në Shitje

No: 2843565989

€ 18,500.00

Prishtinë, Kosovo

187000 km

No: 2843565989

Skoda Kamiq 2020

Në shitje
€ 18,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

187000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data6/26/2024
BrandSkoda
SerialKamiq
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km187000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraBardhë

 VITI: 2020

KM 187.000 Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

 Nr. tel:048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,500.00