Skoda Karoq 2018

Në Shitje

No: 5794174938

€ 19,500.00

Ferizaj, Kosovo

145000 km

No: 5794174938

Skoda Karoq 2018

Në shitje
€ 19,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

145000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data6/18/2024
BrandSkoda
SerialKaroq
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Skoda Karoq

1.6 TDI

Diesel

Automatik

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,500.00