Skoda Karoq 2018

Në Shitje

No: 6064802165

€ 18,500.00

Prishtinë, Kosovo

142000 km

No: 6064802165

Skoda Karoq 2018

Në shitje
€ 18,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

142000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/9/2024
BrandSkoda
SerialKaroq
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km142000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraHiri
  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Cruise Control, Timon me Ngrohje, Distancer

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike

?????????? ?????????? ??.?? ?????? ?????? !! VITI: 2018 KM 142.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?Bashkëpunim me të gjitha bankat ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ?? Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,500.00