Skoda Karoq 2019

Në Shitje

No: 3132139273

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

118000 km

No: 3132139273

Skoda Karoq 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

118000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/8/2024
BrandSkoda
SerialKaroq
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km118000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraHiri
  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Shtatë-Shpejtësi

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Felga Alumini

?????????? ?????????? ??.?? ?????? ?????? !! ????.??????€ VITI: 2019 KM 118.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00