Skoda Octavia 2013

Në Shitje

No: 4836928765

€ 10,800.00

Ferizaj, Kosovo

No: 4836928765

Skoda Octavia 2013

Në shitje
€ 10,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/31/2023
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Start/Stop, Timon Elektrik, Cruise Control

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike

Shkoda octavia 1.6 tdi auyomatic i doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,800.00