Skoda Octavia 2014

Në Shitje

No: 5190665051

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

229000 km

No: 5190665051

Skoda Octavia 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

229000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km229000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraGjelbërt
GarancionYes
Shkëmbimi

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG VITI : 2014 KM : 229.000 I SAPO DOGANUAR???? ?? +383 49 281 281 ?? FERIZAJ

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00