Skoda Octavia 2015

Në Shitje

No: 3439529497

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

245283 km

No: 3439529497

Skoda Octavia 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

245283

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/30/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km245283
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraHiri

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga  Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 245283 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 27.03.2016 ~ Modeli 2017

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Timon multifunksional,me airosje dhe me shpejtesi

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00