Skoda Octavia 2015

Në Shitje

No: 9312174802

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

234391 km

No: 9312174802

Skoda Octavia 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

234391

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

105

Data7/3/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km234391
Fuqia (ps)105
Motorri (cc)1600.0
NgjyraZezë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI ACTIVE - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 234391 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 1.6 TDI - 105 PS / 77 KW Viti 01.07.2015

~ Modeli 2016 Disa nga karakteristikat e vetures janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Manual • Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës • Gjama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Sistem të ulseve me ngrohje,me buton • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Senzora parkingu pas funksional • Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”,

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00