Skoda Octavia 2017

Në Shitje

No: 7553517869

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

219283 km

No: 7553517869

Skoda Octavia 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

219283

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data6/3/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km219283
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 219283 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 TDI - 184 PS / 135 KW

Viti 25.03.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00