Skoda Octavia 2017

Në Shitje

No: 8965962226

€ 13,300.00

Gjakovë, Kosovo

286374 km

No: 8965962226

Skoda Octavia 2017

Në shitje
€ 13,300.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

286374

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km286374
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 286374 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 24.06.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Sistem asistimeve gjate vozitjes: Line & Front Assist

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

 

 Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,300.00