Skoda Octavia 2019

Në Shitje

No: 1743896900

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

167000 km

No: 1743896900

Skoda Octavia 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

167000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/29/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km167000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI

DSG

2019

KM : 167.000

85KW / 116PS

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

AUTOMATIK DSG

VITI I PRODHIMIT 2019

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00