Skoda Octavia 2019

Në Shitje

No: 2215138811

€ 20,800.00

Ferizaj, Kosovo

96000 km

No: 2215138811

Skoda Octavia 2019

Në shitje
€ 20,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

96000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/20/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km96000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

Skoda Octavia

2.0 Diesel

Automatik

2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,800.00