Skoda Octavia 2019

Në Shitje

No: 9984213648

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9984213648

Skoda Octavia 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

SKODA OCTAVIA 2019 DSG AUTOMATIK

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR. Viti 13.02.2019 1.6 Dizell Automatik 85Kw / 115Ps Km 304 600 Instrumentabel digjitale Dritat Lled para mrapa Ambirnt Light Senzora 2X qelsa Sistem i navigimit Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00