Skoda Octavia 2020

Në Shitje

No: 8794020577

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

20000 km

No: 8794020577

Skoda Octavia 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

20000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data6/25/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km20000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Skoda Octavia 2.0 Automatik

Viti 2020

i doganuar

km 200 mi

Farat matrix lled ulse me nxemje

Keiles shpejtsit ne timon F1

Ndezje pa qels,start stop

Nr. tel 045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00