Skoda Superb 2014

Në Shitje

No: 5129987360

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

207000 km

No: 5129987360

Skoda Superb 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

207000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km207000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Timon Elektrik, Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Derë Elektrike, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Dritat (Halogen)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,ulset sport-lekur,ulset me nxemje,navigacion,komanda timon,tempomat,gjama dhe pasqyre elektronike,senzora parkingu,parkohet vet,start stop,xhama te erresuar nga prodhusi,lleda,fellne,dy qelsa etj. I prodhuar me 24.07.2014 dhe i ka 207,000km. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00