Skoda Superb 2015

Në Shitje

No: 9480501376

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

214231 km

No: 9480501376

Skoda Superb 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

214231

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data7/3/2024
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km214231
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

SKODA SUPER B 2.0TDI ELEGANC - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 214231 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 2.0 TDI - 170 PS / 125 KW Viti 26.04.2015 ~ Modeli 2016 Disa nga karakteristikat e vetures janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik DSG • Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Sistem të pastrimit të dritave para nga brendia veturës • Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale • Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit • Sistem asistimeve gjate vozitjes: Line & Front Assist • Gjama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale • Senzora parkingu para dhe pas funksional • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Sistem të ulseve me ngrohje,me buton • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00