Skoda Superb 2016

Në Shitje

No: 6299391010

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

289393 km

No: 6299391010

Skoda Superb 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

289393

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/18/2024
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km289393
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 289393

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane: Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 12.05.2016 ~ Modeli 2017

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer dhe Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Asistime gjatë vozitjes: “FRONT ASSIST” DISTANCA ECO-COMFORT-NORMAL-SPORT-INDIVIDUAL

• Xhamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Xhamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00