Skoda Superb 2016

Në Shitje

No: 9462650210

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9462650210

Skoda Superb 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2016

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

2.0 Automatik

110 Kw / 150Ps

Viti 29.04.2016

Km 318 100 Dizel

Dritat Lled para mrapa Star Stop Auto Hold Drive Select Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00