Smart Forfour 2005

Në Shitje

No: 6719372917

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6719372917

Smart Forfour 2005

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.3

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandSmart
SerialForfour
Viti2005
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.3
NgjyraGjelbërt

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

Smart ForFour Benzin 1.3

Viti 2005 RKS 1 vit

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00