Suzuki Jimny 2022

Në Shitje

No: 5309074011

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

11433 km

No: 5309074011

Suzuki Jimny 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

11433

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/21/2024
BrandSuzuki
SerialJimny
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km11433
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Suzuki Jimny Allgrip

4X4 

1.6 Sport Comfort Automatic

11433km

Viti 12/2022

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00