Suzuki SX4 2013

Në Shitje

No: 5846848706

€ 6,900.00

Gjilanë, Kosovo

183000 km

No: 5846848706

Suzuki SX4 2013

Në shitje
€ 6,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

183000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandSuzuki
SerialSX4
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km183000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Start/Stop, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (LED)

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Bluetooth, Navigacion, Telefon, DVD Player, AUX, USB/AUX

Suzuki SX4 4x4 i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,900.00