Suzuki SX4 2014

Në Shitje

No: 0792335828

€ 10,500.00

Gjilanë, Kosovo

185000 km

No: 0792335828

Suzuki SX4 2014

Në shitje
€ 10,500.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

185000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Benzinë

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandSuzuki
SerialSX4
Viti2014
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km185000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraVerdhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Start/Stop, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Panoram e plotë, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED)

 • Multimedia

  Navigacion, Bluetooth, Radio - MP3 Player, Telefon, Radio - Cd Player, USB/AUX, Audio Sistem, AUX, DVD Player

Suzuki SX4 S-Cross 4WD i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,500.00