Tesla Model 3 2019

Në Shitje

No: 7267608548

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

79000 km

No: 7267608548

Tesla Model 3 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

79000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Elektrik

Fuqia (ps)

0

Data4/22/2024
BrandTesla
SerialModel 3
Viti2019
KarburantiElektrik
TransmisioniAutomatik
Km79000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

TESLA MODEL 3 DUAL MOTOR AWD

VITI : 2019

KM : 79.000 

+383 48 353 354 / 044 353 354

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00