Toyota Yaris 2018

Në Shitje

No: 1833581663

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190201 km

No: 1833581663

Toyota Yaris 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190201

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

100

Data6/25/2024
BrandToyota
SerialYaris
Viti2018
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km190201
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

Toyota Yaris Hibrit

Automatik

Viti 09/ 2018

km 190201

Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente! 

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00