Volkswagen Arteon 2018

Në Shitje

No: 1525104195

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 1525104195

Volkswagen Arteon 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialArteon
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW ARTEON 2.0TDI DSG

•R LINE•

CAMERA 360 Lane Assist

Front Assist 

Distronic Plus

VITI 2018

PANORAMA

DIESEL 

BlueMotion TECHNOLOGY

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR

 

 049/550-888 

049/456-000

Location - Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00