Volkswagen Arteon 2018

Në Shitje

No: 3336761330

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

190000 km

No: 3336761330

Volkswagen Arteon 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandVolkswagen
SerialArteon
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

Është shitur, VW ARTEON 2.0 TDI DSG R LINE V. PRODUCTION 2018 190.000 KM 110 KW / PS 150 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosovo. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00