Volkswagen Arteon 2019

Në Shitje

No: 9508700069

€ 29,500.00

Prishtinë, Kosovo

No: 9508700069

Volkswagen Arteon 2019

Në shitje
€ 29,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialArteon
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Makina eshte me dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 29,500.00