Volkswagen Caddy 2011

Në Shitje

No: 3111081420

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3111081420

Volkswagen Caddy 2011

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandVolkswagen
SerialCaddy
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

VW CADDY MAXI FRIGO(-2.5 GRAD) 1.6 TDI 2011

ME DOGAN TVSH TE PAGUAR Vetura eshte me dogan te paguar. VITI 2011 1.6 TDI Manual 195 000 km 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00