Volkswagen Caddy 2016

Në Shitje

No: 1914068549

€ 14,500.00

Podujevë, Kosovo

No: 1914068549

Volkswagen Caddy 2016

Në shitje
€ 14,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

1

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialCaddy
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Fuqia (ps)1
Motorri (cc)2.0
NgjyraKuqe

Caddy Maxi me 7 ulse

2.0 TDI

Viti 2016 me liber servisi

Me dogan ose pa dogane

Ka servis te krym goma te reja dy ant dyr klim tronike tepomat 2 qelsa.

 

049 260 389

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,500.00