Volkswagen Caddy 2019

Në Shitje

No: 2343658283

€ 13,300.00

Prishtinë, Kosovo

91000 km

No: 2343658283

Volkswagen Caddy 2019

Në shitje
€ 13,300.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

91000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.60

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

75

Data6/15/2024
BrandVolkswagen
SerialCaddy
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km91000
Fuqia (ps)75
Motorri (cc)1.60
NgjyraBardhë

VW CADDY

2016

1.6 TDI

MANUAL

ME DOGAN

 

045 507 607

044 988 848

044 402 401

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,300.00