Volkswagen e-up! 2021

Në Shitje

No: 2993875958

€ 19,800.00

Ferizaj, Kosovo

19000 km

No: 2993875958

Volkswagen e-up! 2021

Në shitje
€ 19,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

19000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Elektrik

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
Seriale-up!
Viti2021
KarburantiElektrik
TransmisioniAutomatik
Km19000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraKaltërt

VW, e.UP, Elektric, 2021

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,800.00