Volkswagen Golf 2012

Në Shitje

No: 7545251049

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

205000 km

No: 7545251049

Volkswagen Golf 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

205000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km205000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

WV Golf 6 1.6 tdi Manual

viti 2012

golf 6 1.6 tdi manual km 205 mi te garantura me dogan

Servisat e kryr me rregull

Xhama te erresuar nga prodhuesi 

Nr.tel 045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00